Wurm-Ex

Balení Wurm-Ex

Balení Wurm-Ex

10 tobolek

490 Kč

Popis produktu

Jediný volně dostupný a vysoce účinný doplněk stravy proti externím agentům lidského organismu.

Použití

Potravinový doplněk stravy Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu. Wurm-Ex je vhodný pro ty, kteří se věnují chtějí začít s celkovou detoxikací organismu. Dále pro lidi, kteří užívají nedostatečně umytou zeleninu, pro pěstitele a zejména pro majitele domácích mazlíčků, jejich návštěvy a pro lidi, kteří využívají hotely s volně pohybujícími se mazlíčky. 

Složení

Plnidla (mikrokrystalická celulosa, práškovaná celulosa), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza), listové pupeny ořešáku královského (Juglans regia, extrakt), oddenek kurkumy dlouhé (extrakt), plod pepřovníku černého (Piper nigrum, extrakt), zahušťovadlo (alginát sodný), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný). 

Dávkování

1 tobolka večer před jídlem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let věku. V případě, že Vaše tělesná hmotnost překračuje 70 kilogramů použijte 10 dnů tobolky 2 (2 balení). Při hmotnosti nad 100kg doporučujeme po 14ti dnech detoxikaci zopakovat. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nežádoucí účinky

U zdravého člověka nejsou známy žádné nežádoucí účinky. Wurm-Ex nemá kontraindikace na léčiva. Je vhodné detoxikaci neprovádět při jaterních a žlučníkových problémech,
v těhotenství a dále při poruchách srážlivosti krve nebo při problémech s početím.
Může způsobovat úbytek váhy a změnu barvy a konzistence stolice. V případě zvýšeného pozorování mrtvých těl červů či jejich části ve stolici doporučujeme kontaktovat lékaře a žádat komplexní vyšetření na helminty. Může se jednat především o odolné druhy kmene Platyhelmintes a Nematoda.

Objednejte si Wurm-Ex

Poštovné a balné nad 1 000 Kč je ZDARMA!

2x Wurm-Ex Plasma +
2 dvojbalení Wurm-Ex

Dvě dvojbalení Wurm-ex 20 tobolek + 2x Plasma pro děti ZDARMA.

1 180 Kč Objednat

Dvojbalení Wurm-Ex

20 tobolek

590 Kč Objednat

Wurm-Ex Plasma 1 balení

Wurm-Ex Plasma 1 balení

390 Kč Objednat

Wurm-Ex Bluetooth reproduktor

Bluetooth voděodolný reproduktor do sprchy, na pláž či k bazénu. Vhodný na poslech hudby, prezentace. Obsahuje mikrofon a příjem hovorů. Kompatibilní s každým chytrým telefonem, tabletem a PC s bluetooth.

560 Kč Objednat

Objednat

Mohlo by Vás zajímat

Dodací adresa

Celková výše objednávky (bez dopravy): 0 Kč

Patička webu

2014 - clineX – JRP Enterprise s.r.o.